اولین کارگاه حروف نگاری پوستر اسماءالحسنی

اولین دورۀ کارگاهی حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی طی یک دوره‌ آموزشی کوتاه مدت در نیمۀ دوم فروردین ماه 1398 زیر نظر اساتید گرافیک برگزارخواهد شد. متقاضیان شرکت در این کارگاه ضروری است ابتدا در وب سایت نمایشگاه (اینجا) ثبت نام کرده و سپس با ورود به سایت آثار خود را با مشخصات تعیین شده به دبیرخانه ارسال کنند تا در صورت قبولی اثر یا آثارشان برای حضور یافتن در کارگاه نامنویسی خود را کامل کرده و نسبت به واریز کردن شهریه اقدام نمایند. حتماً قبل از ورود باید ثبت نام نمائید.

آخرین مهلت دریافت آثار برای شرکت در کارگاه: ساعت ۲۴ روز پنج شنبه 16 اسفند 1397

مقررات ارسال آثار :
ارسال آثار در یک مرحله انجام می شود تا در صورت پذیرفته شدن در کارگاه ، همان آثار زیر نظر اساتید اصلاح و به مرحلۀ نهایی برسد.
پوسترها باید در قطع ۸۰ × ۱۲۰ سانتی‌متر/ بصورت عمودی / با کیفیت 72 دی پی آی بصورت RGB و با فورمت JPEG (فایل غیر فشرده – استاندارد) طراحی و برای ارسال به قطع 924 ×647 پیکسل با کیفیت 300 دی پی آی تبدیل و ذخیره و ارسال شود.
درصورت پذیرفته شدن اثر یا آثار، طراح باید فایل اصلی اثر راه یافته خود را (با قطع 120 × 80 سانتی متر) به همرا داشته باشد ؛ در غیر اینصورت هنرجو از شرکت در کارگاه حذف می شود.

تذکر مهم: در هیچ یک از مراحل به هیچ وجه پوستر خود را بصورت CMYK ارسال نکنید. حتماً پیش از ارسال آثار، از صحت فرمت‌ فایل و رزولوشن مطمئن شوید، زیرا در صورت صحیح نبودن آثار ارسالی حذف خواهند شد.
حداکثر تعداد آثار ارسالی برای هر طراح 7 اثر است.
قید عنوان هر اثر ضروری است. [عنوان اثر همان نامی از اسماء الحسنی است که طراح، پوستر خود را با آن ساخته است].
آثار پذیرفته شده در کارگاه پس از طی دوره زیر نظر اساتید و نهایی شدن و بدون گزینش به نمایشگاه پانزدهم اسماء الحسنی راه می یابند. شرکت در نمایشگاه برای همۀ طراحان آزاد است .

مبلغ ثبت نام :
پرداخت مبلغ ثبت نام در کارگاه پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان قابل واریز است . شهریه شرکت در این کارگاه برای متقاضیانی که آثار ارسالی شان پذیرفته نشود مبلغ 3500000 ریال و برای طراحانی که آثار ارسالی آنها پذیرفته شود 1750000 ریال خواهد بود . این مبلغ شامل پذیرایی و استفاده از فضای آموزشی می باشد. اقامت برای متقاضیان شهرستانی بر عهدۀ حامی نمایشگاه ( حوزه هنری ) می باشد . لازم به ذکر است که پذیرش تعداد هنرجو محدود است.
دوره‌ی تعیین شده فقط در ساعات مندرج در برنامه برگزار می‌شود و قابل تغییر نیست. لذا هنگام ثبت‌نام به روز و ساعات کارگاه دقت کنید. این کارگاه زیر نظر 6 تن از اساتید گرافیک برگزار می شود که اسامی آنها بزودی اعلام می شود.
حضور هنرجو 15 دقیقه پیش از شروع کارگاه الزامی است. در صورت تأخیر یا غیبت هنرجو مباحث مطرح شده، مجدد تکرار نخواهد شد.
هزینۀ پرداخت شده برای ثبت‌نام در کارگاه قابل استرداد نیست و چنانچه هنرجو کمتر از یک هفته قبل از شروع کلاس اعلام انصراف نماید، فقط 30 درصد از شهریه پرداختی عودت داده می‌شود. در صورت اعلام انصراف هنرجو بعد از شروع کلاس، هیچ وجهی مسترد نمی‌شود. هنرجویان موظف به تسویه کامل مبلغ شهریه تا یک هفته قبل از شروع کلاس هستند.
جهت شرکت در کارگاه، داشتن رایانه شخصی برای شرکت کننده ضروری است.

پرسش های خود را می توانید از طریق ایمیل info@todayposters.com با دبیرخانه مطرح کنید.