افتتاح شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی از ششم اردیبهشت در فضای مجازی

◼️ شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی از ششم اردیبهشت همزمان با شروع ماه مبارک رمضان و با سازماندهی پایگاه اینترنتی طراحان مستقل ایران «تودی پوسترز» برگزار می شود.
پیش از این مقرر بود همچون همۀ سالهای گذشته این رویداد هنری با همکاری خانه هنرمندان ایران در دو گالری ممیز و زمستان برگزار شود لکن به دلیل شرایط موجود و پیشگیری از شیوع بیماری کروناویروس و رعایت فاصله گذاری اجتماعی آثار این دوره در فضای مجازی (شامل صفحه اینستاگرام و وب سایت رسمی نمایشگاه) به نمایش درآمده و منتشر می شود. لذا مراسم افتتاحیه و اعلام برگزیدگان و اهداء جوایز که طبق اعلام قبلی قرار بود در تالار جلیل شهناز برگزار شود لغو و در صورت وجود شرایط مناسب ، ایمن و بی خطر بصورت اختتامیه در عید سعید فطر برپا خواهد شد. چنانچه چنین شرایطی موجود نباشد نتیجه داوری از طریق رسانه های خبری و وب سایت نمایشگاه به اطلاع عموم می رسد.
◼️ در این دوره از نمایشگاه جایزه بهترین اثر از نگاه مخاطبان به پوستری تعلق می گیرد که در اینستاگرام بیشترین لایک را به خود اختصاص دهد. مجموع آثار منتخب هیئت داوران و راه یافته به این دوره از نمایشگاه 44 پوستر است که مجموع آنها تا عید سعید فطر به مرور در صفحه اینستا گرام نمایشگاه منتشر می شوند. جلسه انتخاب آثار و داوری نمایشگاه در تاریخ پانزدهم بهمن ماه 1398 با حضور آقایان سید حسن موسی زاده ، سید حمید شریفی آل هاشم و کوروش پارسانژاد برگزار و برگزیدگان انتخاب و مشخص شدند.


جوایز برگزیدگان به شرح زیر است :
◼️ نفر اول : مبلغ پنجاه میلیون ریال و دیپلم افتخار
◼️ نفر دوم : مبلغ سی میلیون ریال و دیپلم افتخار
◼️ نفر سوم : مبلغ بیست میلیون ریال و دیپلم افتخار
◼️ اهدای ۵ تقدیرنامه و مبلغ پنجاه میلیون ریال به پنج طراح برگزیده نمایشگاه (هر هنرمند ده میلیون ریال) که از سوی هیئت داوران به منظور تشویق انتخاب شده اند.
◼️ جایزه غیر نقدی بهترین اثر از نگاه مخاطب که تا پایان ماه مبارک رمضان از طریق آراء کاربران صفحۀ اینستاگرام نمایشگاه مشخص خواهد شد.

نشانی صفحۀ اینستاگرام:
asmaulhusna261@