جشنواره بين‌المللی هنرهای تجسمی فجر

جشنواره بين‌المللی هنرهای تجسمی فجر

اداره کل هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان­ها و با حضور فعال دانشگاه ها و دانشکده های هنر کشور، چهارمین جشنواره بین ­المللی هنرهای تجسمی فجر را در یازده رشته بصورت ملی و بین المللی از تاریخ 10 بهمن تا 14 اسفند ماه سال 1390 برگزار می کند.

شرايط و مقررات كلی

شركت در چهارمین جشنواره بين‌المللی هنرهاي تجسمی فجر ، براي تمامی هنرمندان آزاد است.
بخش‌های نقاشی، مجسمه­ سازی، سفال و سراميك، نگارگری و خوشنويسی به ­صورت 2 مرحله‌ای (انتخاب اوليه بر اساس تصاوير ارسالی و انتخاب نهایی از اصل اثر) صورت می‌پذيرد. لذا اعلام اسامی مرحله اول به عنوان پذيرش قطعی تلقی نمی شود و شركت‌ كننده طبق تاريخ اعلام شده بايد اصل اثر را به دبيرخانه تحويل نمايد. در غير اين صورت از جشنواره حذف خواهد شد.
اطلاعات فرم شركت و برچسب‌هاي مربوطه در تهيه مطالب انتشاراتی و نمايشگاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، لذا صحت اطلاعات ارسالی بر عهده شركت‌كننده است.
كد ثبت‌نام اعلام شده توسط سايت به منزله ارتباط دبيرخانه با شركت‌كنندگان است. تكميل فرم و ارسال آثار به منزله قبول شرايط و مقررات جشنواره است. به كليه شركت‌كنندگانی كه آثارشان به نمايشگاه راه يابد، گواهي شركت و كتاب الکترونیکی تعلق خواهد گرفت.

استفاده از آثار نمايشگاه برای چاپ در كتاب و ساير اقلام انتشاراتی و تبليغاتی کتاب الکترونیکی، بانك اطلاعاتی و برگزاری نمايشگاه با ذكر نام صاحب اثر براي برگزاركنندگان مجاز است.
دبیرخانه هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی ناشی از ارسال و پست آثار نخواهد داشت.
‌شركت‌كنندگان در بخش‌هاي نقاشی، مجسمه ­سازی، نگارگری، سفال و سراميك و خوشنويسی، می توانندحداكثر دو هفته پس از اتمام نمايشگاه ، آثارشان را تحويل بگيرند، در غير اين صورت هيچ مسؤوليتی به عهده دبيرخانه نخواهد بود.

رشته پوستر (بین المللی ) :
1. مضامین پوسترها شامل موارد زیر است:
تابع محورهای فرهنگی ارایه شده درجشنواره باشد.
دارای مضامین فرهنگی ،اجتماعی،سیاسی و آداب و رسوم ملل گوناگون باشد.
2. روش های اجرایی آثار هنری آزاد است.
3. هر هنرمند می‌تواند حداكثر با ارائه 5 اثر در جشنواره شركت نمايد.
شرکت کنندگان برای ارسال آثار باید به مقررات اعلام شده در سایت ،در خصوص کیفیت و سایز اثر توجه نموده و بر اساس آن فایل خود را ارسال نمایند.

جوايز
تندیس طوبای زرین + لوح افتخار + 50 سکه بهار آزادی
نفر اول : تنديس طوبای زرين + لوح افتخار + مبلغ 50 ميليون ريال
نفر دوم : لوح افتخار + مبلغ 40 ميليون ريال
نفر سوم : لوح افتخار + مبلغ 30 ميليون ريال

جهت ثبت‌نام، تكميل فرم شركت و ارسال تصوير آثار به سايت www.ivafestival.ir  بخش ثبت ‌نام مراجعه نماييد.

برای اطلاعات بیشتر به این صفحهاین صفحه و این لینک مراجعه کنید.