راه یافتگان نمایشگاه بین المللی پوستر جهان عاری از خشونت

هفته گذشته کار هیئت انتخاب آثار نمایشگاه به پایان رسید. مجموع آثار رسیده به دبیرخانه شامل 1255 پوستر و تعداد شرکت کنندگان  428 نفر بوده است . راه یافتگان به این مسابقه جهانی 77 طراح با 99 پوستر می باشند . کمیته انتخاب آثار شامل یک پنل بین المللی 18 نفره از کشورهای سوئیس، اسپانیا، فنلاند، لهستان، بوسنی، چین ، ترکیه و ایران بود. اعضای این هیئت را افراد زیر تشکیل دادند:
خانم الویرا بوجازیک از بوسنی، رنه ونر از سوئیس، سبستین کوبیکا از لهستان، انریک جاردی از اسپانیا، فنگ چن از چین، پکا لوری از فنلاند و علی سیلان از ترکیه و احمدآقاقلی زاده، آرش تنهایی، سید حسن موسی زاده، محمد خزایی، مجید کاشانی، کورش پارسانژاد، رسول صدر عاملی، سید علی میرفتاح، اونیش امین‌الهی، محمد صابر شیخ رضایی و علیرضا حصارکی از ایران.
بیش از 30 کشور در این رویداد هنری شرکت کردند. آثار رسیده به دبیرخانه از کشورهای ایران، لهستان، چین، ترکیه، مکزیک، روسیه، آلمان، صربستان، اوکراین، ایتالیا، تایوان، اسپانیا، آمریکا، ژاپن، ونزوئلا، عراق، سوئیس، فنلاند، فرانسه، ترکیه، اکوادور، هند، بلاروس، اتریش، پرتغال، امارات متحده عربی، یونان، آرژانتین، برزیل، کره ، ماکائو و کره جنوبی بوده است لیکن همۀ آنها موفق به ورود در بخش مسابقه نشدند.
لازم به ذکر است که اهداء جوایز نقدی برنده گان و برگزیده گان این نمایشگاه را معاونت فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور بر عهده گرفته است . برای مشاهدۀ اسامی راه یافتگان اینجا کلیک کنید.